Strona głównaAktualnościSpotkanie z cyklu „Ławka Dialogu” na os. Oświecenia

Spotkanie z cyklu „Ławka Dialogu” na os. Oświecenia

Zapraszamy mieszkańców na kolejne spotkanie z cyklu „Ławka Dialogu”, które odbędzie się na terenie Mistrzejowic. To okazja do rozmowy o sprawach ważnych dla dzielnicy, zgłoszenia swoich uwag oraz bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami miasta i jednostek miejskich.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie poniżej.

Pozostałe artykuły