eBOK (e-czynsze)

>> Jak złożyć wniosek?
ważne informacje odnośnie nowych wniosków o dostęp do Strefy dla Członków oraz eBOK (e-czynsze). Prosimy o zapoznanie się z artykułem.

Dostęp do systemu Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (eBOK) z informacjami dotyczącymi posiadanego lokalu.

Platforma eBOK (e-czynsze) będzie niedostępna od dnia 08.07 (poniedziałek) od godziny 14.30 do 09.07 (wtorek) do godziny 9.00 z uwagi na aktualizację naliczeń.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd SM “Oświecenia” informuje o możliwości zarejestrowania się w systemie e-czynsze. System ten umożliwia za pośrednictwem Internetu, po zalogowaniu m.in. przeglądanie informacji dotyczących posiadanego lokalu, lub innego zasobu, wyświetlanie wykazu opłat za dany miesiąc, wgląd do kartoteki naliczeń i wpłat (stan niedopłat / nadpłat na swoim koncie rozliczeniowym), dostęp do odczytów liczników wody w przypadku posiadania liczników czy przegląd dokumentów przetargowych.

Rejestracji w systemie może dokonać osoba figurująca w ewidencji naszej Spółdzielni jako właściciel lub współwłaściciel.

Dostęp do systemu e-czynsze jest tylko dla osób posiadających tytuł prawny do lokalu, które dokonają rejestracji wypełniając odpowiedni formularz i otrzymają unikalny login i hasło.

Jak założyć konto e-czynsze?

1. Pobrać formularz (plik poniżej), wydrukować lub odebrać w Dziale Księgowości Spółdzielni (budynek os. Oświecenia 45, pok. 19 i 20).

2. Wypełniony formularz należy dostarczyć do działu księgowości w godzinach pracy Spółdzielni. Prosimy przyjść z dowodem osobistym.

Regulamin strony Internetowej SM "Oswiecenia".