Strona głównaAktualnościOferta pracy - Specjalista ds. ekonomicznych i rachunkowości

Oferta pracy – Specjalista ds. ekonomicznych i rachunkowości

Zakres obowiązków :

Praca na stanowisku polega między innymi na:

  • Prowadzenie całości spraw związanych z ewidencją wkładów członków Spółdzielni, okresowe uzgadnianie sald z ewidencją syntetyczną
  • Prowadzenie prac związanych z planowaniem, kalkulacjami i analizami ekonomicznymi
  • Wystawianie zaświadczeń na prośbę zainteresowanych mieszkańców
  • Prowadzenie rozliczeń kont termomodernizacji
  • Prowadzenie analityki miesięcznych rozliczeń spłat rat funduszu specjalnego
  • Komputerowe prowadzenie dokumentacji
  • Prowadzenie korespondencji związanej z wykonanymi czynnościami
  • Współpraca z innymi działami Spółdzielni
  • Rozliczanie kredytów bankowych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie ekonomiczne,
  • Doświadczenie zawodowe,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresie pakietu Office,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Grafik pracy zgodny z Regulaminem Pracy Spółdzielni
  • ZFŚS
  • Udział w szkoleniach

Zgłaszanie kandydatów:

CV kandydata oraz podpisane: ZGODĘ kandydata i KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ (wzory do pobrania na stronie internetowej Spółdzielni) należy składać w Sekretariacie Spółdzielni do dnia 18.02.2022 r.

Zgody

pdf

Proces rekrutacji - ZGODA KANDYDATA + KLAUZULA RODO

Rozmiar: 438.16 KB
Hits: 277
Data dodania: 09-05-2023

Pozostałe artykuły