Strona głównaAktualnościStopniowe wyłączenie centralnego ogrzewania od 21 maja (czwartek) 2026

Stopniowe wyłączenie centralnego ogrzewania od 21 maja (czwartek) 2026

Informujemy, że od dnia 21 maja (czwartek) 2026 r. nastąpi sukcesywne wyłączenie centralnego ogrzewania.

Pozostałe artykuły