Strona głównaAktualnościOferta pracy - Inspektor nadzoru ds. budowlanych

Oferta pracy – Inspektor nadzoru ds. budowlanych

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oświecenia” w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU DS. BUDOWLANYCH

Zakres obowiązków:

Praca na stanowisku polega między innymi na:

  • Koordynowanie, nadzór oraz rozliczanie prowadzonych przez Spółdzielnię robót budowlanych
  • Nadzór nad stanem technicznym nieruchomości zarządzanych przez Spółdzielnię
  • Udział w określaniu zakresu prac budowlanych koniecznego do realizacji w zarządzanych przez Spółdzielnię nieruchomościach
  • Udział w redagowaniu umów na prace budowlane

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi  bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Nastawienie pro klienckie i umiejętność komunikacji oraz budowanie dobrych relacji z mieszkańcami,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywność,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresie pakietu Office, dobra znajomość programów do kosztorysowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Grafik pracy zgodny z Regulaminem Pracy Spółdzielni (pn., wt., czw. 7-15;   śr. 7-17;   pt. 7-13),
  • ZFŚS,
  • Dofinansowanie do Pakietu medycznego.

Zgłaszanie kandydatów:

CV oraz zgodę kandydata (do pobrania na stronie internetowej Spółdzielni) należy składać w Sekretariacie Spółdzielni.

Zgody

pdf

Proces rekrutacji - ZGODA KANDYDATA + KLAUZULA RODO

Rozmiar: 438.16 KB
Hits: 316
Data dodania: 09-05-2023

Pozostałe artykuły