Strona głównaAktualnościOferta pracy - Administrator budynków i zieleni

Oferta pracy – Administrator budynków i zieleni

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Oświecenia” w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko:

administrator budynków i zieleni

Zakres obowiązków:

Praca na stanowisku polega między innymi na:

Bezpieczeństwo budynków

  • Przyjmuje wszystkie zgłoszenia usterek – wprowadza je w zintegrowany system informatyczny (Zlecenia)
  • Przekazuje do działu technicznego informacje o nagłych awariach, zdarzeniach wymagających natychmiastowych interwencji w godzinach pracy Spółdzielni.
  • Zgłasza wnioski do służb technicznych w zakresie bieżących remontów i konserwacji oraz pielęgnacji terenów zielonych.
  • Bierze udział w przeglądach rocznych budynków.
  • Okresowo kontroluje pomieszczenia piwniczne, pod kątem niedopuszczenia do gromadzenia się łatwopalnych, zbędnych odpadów i materiałów.
  • Powiadamia odpowiednie służby techniczne w przypadku stwierdzenia w instalacjach wad i usterek mogących spowodować pożar.
  • Odpowiada za należyte zabezpieczenie budynków odnośnie BHP, p.poż (np. wywożenie zalegających sprzętów z pomieszczeń suszarni, wózkowni, korytarzy, piwnic ), Sanepidu

Prace budowlane

  • Bierze udział w przekazywaniu budynków wykonawcom – firmom zewnętrznym
    w szczególności pomieszczenia gospodarcze oraz uczestniczy w odbiorze wszelkich prac budowlanych.
  • Dokonuje spisu wodomierzy przed przystąpieniem do prac i po ich zakończeniu. Przekazuje stosowne protokoły do wystawienia faktur za zużytą wodę przy pracach budowlanych.
  • Jeżeli lokal lub obiekt wymaga remontu zgłasza pracownikom służb technicznych
    i inspektorom nadzoru
  • Uczestniczy w obiorach budowlanych w obszarze, w którym administruje jako członek komisji wraz z właściwym inspektorem.

Lokale mieszkalne i użytkowe

  • Sporządza protokoły zdawczo-odbiorcze lokali mieszkalnych i użytkowych oraz przekazuje je w użytkowanie.
  • Na podstawie zaświadczenia z działu członkowskiego wprowadza do ewidencji nowych właścicieli mieszkań w swoim rejonie zgodnie z obowiązującymi przepisami Spółdzielni.
  • Prowadzi obsługę administracyjna w zakresie wodomierzy.
  • Prowadzi ewidencję osób zamieszkałych w formie papierowej i elektronicznej.
  • Przyjmuje pisemne oświadczenia w sprawie ilości osób zamieszkujących lokale mieszkalne
  • Prowadzi i aktualizuje rejestr zmian do opłat eksploatacyjnych dla lokali mieszkalnych i użytkowych.
  • Przekazuje korespondencję (również z innych działów) przez gospodarzy budynków.
  • Udziela informacji telefonicznej lub osobistej mieszkańcom.

Utrzymanie czystości budynków

  • Współpracuje z gospodarzami budynków i firmami sprzątającymi.
  • Zabezpiecza prawidłowość obsady sprzątających budynki spółdzielni.
  • Wystawia dowody magazynowe dla podległych pracowników (środki czystości, narzędzia i inne)
  • Sporządza i prowadzi dokumentację zarobkową podległych pracowników oraz firm sprzątających tj, przygotowanie umów z zabezpieczeniem RODO, protokołów obmiarów budynków i terenów przyległych, wyliczenie wynagrodzeń na podstawie protokołów.
  • Sprawdza faktury wystawione przez firmy sprzątające i podpisuje protokoły wykonania po wcześniejszej ich kontroli.
  • Ustala zakresy wykonywanych prac oraz terminy ich wykonania, kontroluje pracę sprzątających pod względem staniu techniczno-porządkowego, w tym:
  • Prowadzi dokumentację z przeprowadzonych kontroli nieruchomości.

Zarządzanie zielenią

  • Sporządza wnioski do UMK o wydanie decyzji na wycinkę drzew i krzewów.
  • Współdziała z inwestorami prowadzącymi inwestycje na ternach Spółdzielni.
  • Załatwia interpelacje, postulaty, skargi i wnioski w zakresie zielni.
  • Kontroluje prawidłowość doprowadzenia do należytego stanu i odbiór zielni po rozkopach np. awarie wodne kan. c.o., elektryczne itp.
  • Prowadzeni rejestr zasobów zielni w formie elektronicznej.
  • Inwentaryzuje wszelką zieleń przy każdej nieruchomości w formie elektronicznej.
  • Nadzoruje i odbiera prace wykonywane przez firmy zewnętrzne dot. koszenia trawników, pielęgnacji zieleni, nowych nasadzeń .
  • Posiada wiedze niezbędna w zakresie zieleni oraz znajomość ustawy o ochronie środowiska, ustawy o ochronie przyrody.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie,,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania Spółdzielni,
  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresie pakietu Office,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Grafik pracy zgodny z Regulaminem Pracy Spółdzielni (pn.,wt.,cz.: 7-15; śr.: 7-17; pt.: 7-13)
  • ZFŚS

Zgłaszanie kandydatów:

CV wraz z klauzulą RODO i zgodą kandydata należy składać w Sekretariacie Spółdzielni.

Zgody

pdf

Proces rekrutacji - ZGODA KANDYDATA + KLAUZULA RODO

Rozmiar: 438.16 KB
Hits: 312
Data dodania: 09-05-2023

Pozostałe artykuły