Strona głównaAktualnościOferta pracy - Inspektor nadzoru ds. sanitarnych

Oferta pracy – Inspektor nadzoru ds. sanitarnych

Zakres obowiązków:

Praca na stanowisku polega między innymi na:

  • kontroli i przeglądach stanu technicznego budynków w zakresie sanitarnym (roczne i pięcioletnie),
  • prowadzeniu Książki Obiektów Budowlanych,
  • opracowaniu planów rzeczowo-finansowych w oparciu o przeglądy techniczne obiektów w zakresie sanitarnym,
  • sporządzaniu Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych STWIOR do przetargów w zakresie instalacji sanitarnych,
  • udziale w komisjach przetargowych, określaniu wysokości wadiów i zwalnianiu kaucji na zabezpieczenie należytego wykonania robót remontowych,
  • uczestnictwu w sporządzaniu umów na roboty sanitarne,
  • opracowaniu kosztorysów inwestorskich,
  • nadzorze inwestorskim nad realizacją robót, odbiorze robót,
  • kontroli wykonania robót i weryfikacja kosztorysów, akceptowanie faktur za wykonane prace remontowe,
  • egzekwowaniu usuwania usterek od Wykonawców,
  • kontroli terminowości wykonywania prac remontowych,
  • wnioskowaniu o naliczanie kar umownych dla Wykonawców za opóźnienia,
  • opiniowaniu remontów wykonywanych przez lokatorów, prowadzeniu korespondencji w zakresie robót sanitarnych,
  • przyjmowaniu i przekazywaniu do odpowiednich służb zgłoszeń usterek sanitarnych,
  • korespondencji i współpracy z Radami Mieszkańców Nieruchomości.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (gaz, c.o. – DOZÓR),
  • Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa i posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej PIIB,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania Spółdzielni,
  • Znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami,
  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresie pakietu Office, dobra znajomość programów do kosztorysowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Grafik pracy zgodny z Regulaminem Pracy Spółdzielni
  • ZFŚS

Zgłaszanie kandydatów:

CV oraz zgodę kandydata (do pobrania na stronie internetowej Spółdzielni) należy składać w Sekretariacie Spółdzielni.

Zgody

pdf

Proces rekrutacji - ZGODA KANDYDATA + KLAUZULA RODO

Rozmiar: 438.16 KB
Hits: 277
Data dodania: 09-05-2023

Pozostałe artykuły