PRZEWODNIK SM

Sekretariat, Dziennik Podawczy

os. Oświecenia 45 pok. 11                       Małgorzata Lange, Renata Kaczmarczyk
tel. 12 647 07 08
fax. 12 642 51 21

Prezes Zarządu

os. Oświecenia 45 pok. 11
tel. 12 647 07 08

Zastępca Prezesa Zarządu ds. Technicznych i Eksploatacyjnych

os. Oświecenia 40 pok. 11
tel. 12 642 53 51

Zastępca Prezesa Zarządu ds. Ekonomicznych – Główny Księgowy

os. Oświecenia 45 pok. 11                       Jadwiga Wawryk
tel. 12 647 07 08

Radca Prawny

os. Oświecenia 45 pok. 16
tel. 12 642 52 21

Środa 930 – 1700
Piątek 830 – 1230

Dział Członkowsko – Lokalowy

Stanowisko ds. członkowskich

os. Oświecenia 45 pok. 13                          Lidia Bukowiec
tel. 12 642 51 41

Stanowisko ds. terenowo – prawnych

os. Oświecenia 45 pok. 15                          Mariola Czajkowska
tel. 12 647 46 06

Stanowiska ds. lokalowych i przetargów

os. Oświecenia 45 pok. 15                            Małgorzata Rzeszutko, Marek Jarosz
tel. 12 647 46 06

Dział Księgowości

Czynsze

os. Oświecenia 45 pok. 20                           Anna Leśniowska, Joanna Stępień
tel. 12 648 38 66
tel. 12 642 76 90

Stanowisko ds. wydawania haseł do e-czynszy.

os. Oświecenia 45 pok. 20                            Anna Leśniowska, Joanna Stępień
tel. 12 648 38 66
tel. 12 642 76 90

Stanowisko ds. wydawania zaświadczeń do urzędów

os. Oświecenia 45 pok. 19                             Elżbieta Bartoszewska, Irena Wierzba
tel. 12 642 52 31

Dział Techniczny

Inspektor nadzoru ds. budowlanych

os. Oświecenia 40

tel. 12 642 58 00 pok. 8                                   Bogusława Olchawska
tel. 12 647 00 56 pok. 12                                 Paweł Wojciechowski, Wojciech Żebrowski

Inspektor nadzoru ds. sanitarnych

os. Oświecenia 40 pok. 10                              Grzegorz Kaczmarczyk, Jan Olszowski
tel. 12 642 76 40

Inspektor nadzoru ds. elektrycznych

os. Oświecenia 40 pok. 7                                Bartosz Lulkowski, Marcin Janicki
tel. 12 642 53 20

Dział Eksploatacyjny

Kierownik Działu Eksploatacyjnego

os. Oświecenia 40 pok. 5                                 Wioletta Radziszewska
tel. 12 642 76 80

Kierownik Grupy Konserwatorów

os. Oświecenia 40 pok. 6                                  Robert Kubasik
tel. 12 642 79 60

Administrator budynku

os. Oświecenia 40 pok. 2
tel. 12 647 05 65
tel. 12 642 53 21

  • Irena Grzyb
    os. Oświecenia – garaże Enklawa A
    os. Oświecenia 1,2,3,4,5,6,7,8,9,13,14,15,16,17,18,19,20,45,
    os. Kazimierzowskie 27,
    ul. Kobierzyńska 58,103,107
  • Elżbieta Batko – Kobierowska
    os. Oświecenia 25,26,36,37,38,39,40,41,42,
    os. Mistrzejowice 3,4,5,9,10,13,14
  • Tatiana Wójcik
    os. Oświecenia 10,11,12,21,22,23,24,29,31,33,33A,
    os. Bohaterów Września 2,2A,3,4,
    os. Piastów 41
  • Dariusz Dudek
    os. Oświecenia 27,28,35,43,44,46,46A,47,48,
    os. Oświecenia 46-48 miejsca postojowe
    os. 2 Pułku Lotniczego 41,42,44,49,50

Stanowisko ds. zieleni

os. Oświecenia 40 pok. 2                                       Alicja Masajada
tel. 12 647 05 65

Stanowisko ds. przyjmowania zgłoszeń – usterek

os. Oświecenia 40 pok. 6                                       Robert Kubasik, Dariusz Jamiński
tel. 12 642 79 60 – w godzinach pracy Spółdzielni
tel. 693 932 111 – od poniedziałku do piątku od 1400 – do 2200
– sobota, niedziela od 900 – do 2200

Stanowisko ds. przyjmowania informacji o ilości osób zamieszkałych w lokalu

os. Oświecenia 40 pok. 2
tel. 12 647 05 65
tel. 12 642 53 21

Stanowisko ds. przyjmowanie informacji o odczytach wskazań wodomierzy

os. Oświecenia 40 pok. 2
tel. 12 647 05 65
tel. 12 642 53 21